Na Bytové show 2019, ojedinělé přehlídce interiérů v našem regionu, uvidíte širokou nabídku více než 100 výrobních a obchodních firem na výstavní ploše 4 500 m2

Brandt je tradiční francouzskou značkou elektrospotřebičů, která více než 60 let usnadňuje lidem každodenní práce v domácnosti. Těší se z ocenění nejdůvěryhodnější značky v oblasti domácích elektrospotřebičů, které je odměnou za desítky let výzkumu a vývoje, aktivního naslouchání požadavkům zákazníků a znalostí jejich zvyklostí.

Nábytkové studio TAP nábytek vám pomůže vybavit váš byt, dům, zahradu, kancelář, restauraci či jinou provozovnu. Naši designéři vám navrhnou jak interiér, tak i exteriér podle vašich přání a finančních možností.

Krásným doplňkem do vašeho bytu budou skleněné obrazy, které se používají také jako obklady kuchyňských linek, pracovní plochy či do posuvných dveří a šatních stěn.

Spací systém nahrazuje funkci matrace a lamelového roštu, skládá se ze tří dílů. Tím hlavním je dvoustranný lamelový rošt vyplněný jednotlivými kusy pěnových náplní. Na roštu je položena studená pěna stejného rozměru, přičemž tyto dvě části jsou pak zabaleny ve snímatelném obalu z přírodních materiálů.

Již od roku 1934 vyrábíme stoly, židle a další dřevěný nábytek. Naší specialitou jsou moderní stoly, na kterých nepoznáte, že jsou rozkládací, a jejichž nosnost je i přesto 150 kg.

 

Víme, jak důležité je zdravé spaní, proto nabízíme jak vhodný nábytek do ložnice jako dřevěné postele, tak i luxusní zdravotní matrace splňující nejvyšší nároky.

Novinky v naší nabídce ložnicového prádla jsou ušity ze 100% bavlněné tkaniny v plátnové vazbě. Je to velmi lehká, jemná a kvalitní krepová lůžkovina, která zaručuje snadnou a rychlou údržbu. Nemusí se žehlit.

Jednou z novinek roku 2017 je nový model dveří PRADO. Dveře jsou zhotoveny z dřevěného lepeného borovicového rámu obloženého dvěma hladkými HDF deskami s povrchem LAMISTONE CPL, SILKSTONE. Barevné varianty věrně imitují přírodní materiály.

Dodáváme vinylové podlahy a schodiště značky StairFloor včetně pokládky. Montujeme interiérové dveře PortaDoors.
Nepropásněte naši výstavní akci a získejte pokládku s montáží ZDARMA!

Nejkrásnější sváteční dny – čas Vánoc už se blíží a PartyLite pro vás připravil nové exkluzivní 3knotové svíčky vůní SIGNATURE. Tato živoucí kolekce je inspirována jednoduchostí a krásou přírody.

Podlahy od německého výrobce, společnosti CLASSEN, vám poslouží po několik generací. Jsou kombinací nádherného přírodního designu dřeva či kamene a praktické odolnosti materiálu.

Uvidíte novinky v sortimentu dvoulůžkových postelí z masivu pro rok 2017. Postel z masivu GEONA vyniká ohýbaným hlavovým čelem a vyrábíme ji z kvalitního tvrdého českého buku o síle 4 cm. Lze si vybrat z více druhů barevného provedení oleje.

Těžko hledat v dnešní době designově vyspělejší a inovativnější značku odsavačů par než je KLUGE. Úzce specializovaná právě na kuchyňské digestoře nabízí tato značka široký výběr provedení, které splní očekávání každého zákazníka.

Ložnicové sestavy nabízíme v různých variantách a sestavách postelí, komod, prádelníků, nočních stolků a skříní. V našem sortimentu naleznete postele, matrace, lůžkoviny a doplňky.

Zákazníkům představíme dětské rostoucí stoly a židle. K dispozici je několik variant typů rostoucích stolečků a židlí. Také budeme prezentovat akci na komplet stůl Runner + dětská židle Maximo + lampička Mobilight.