Na Bytové show 2019, ojedinělé přehlídce interiérů v našem regionu, uvidíte širokou nabídku více než 100 výrobních a obchodních firem na výstavní ploše 4 500 m2

Výrobce luxusních francouzských domácích spotřebičů. Jenom málo průmyslových podniků se může pyšnit více než třísetletou historií, jak je tomu u značky De Dietrich.

Již od svého založení přináší doslova záplavu inovativních produktů a převratných technologií, které zásadně ovlivňují nejrůznější průmyslová odvětví. Patří mezi ně bezesporu první domácí sporák, stejně jako první pyrolytická nebo parní trouba.

DD Amb DOS7585X DHB7963X DPG7640B Hte def 1 full
V roce 1980 De Dietrich přichází s revolučním objevem ve světě domácích spotřebičů: první indukční varnou deskou. V roce 2010 pak představuje Piano, první indukční varnou desku se stoprocentně variabilní varnou zónou. V roce 2013 následují varné desky typu horiZonechef s možností nastavení čtyř odlišných režimů vaření a dalšími inovacemi.
Jedinečné know-how společnosti, předávané po řadu generací, dnes nabízí takovou úroveň výjimečnosti, se kterou se setkáváme jen velmi zřídka. Nový design, inspirovaný odkazem mnoha generací De Dietrich, představuje výjimečné spojení estetiky a francouzského životního stylu.

DD Amb 3 Fours 45 Hte def 1 full
Značka De Dietrich je nesmírně hrdá na to, že může své výrobky označovat logem “Origine France Garantie”. Toto označení, vytvořené v květnu 2011 na podnět francouzského ministerstva průmyslu, je synonymem transparentnosti a pravdivosti informací o původu a výrobních postupech výrobků společnosti De Dietrich. Jedná se o jedinečné referenční kritérium pro náročné zákazníky, kteří vyhledávají produkty té nejvyšší prestiže a kvality.

DD Amb DHD7561B DPI7469XS DPG7449B Hte def 1 full
Vystavovatel: ELMAX STORE a.s., www.elmax.cz