Na Bytové show 2019, ojedinělé přehlídce interiérů v našem regionu, uvidíte širokou nabídku více než 100 výrobních a obchodních firem na výstavní ploše 4 500 m2

Brandt je tradiční francouzskou značkou elektrospotřebičů, která více než 60 let usnadňuje lidem každodenní práce v domácnosti. Těší se z ocenění nejdůvěryhodnější značky v oblasti domácích elektrospotřebičů, které je odměnou za desítky let výzkumu a vývoje, aktivního naslouchání požadavkům zákazníků a znalostí jejich zvyklostí.


Brandt je průkopníkem mnoha technologií a inovací, které dnes přijala většina výrobců. Mezi nejznámější patří: využití indukční technologie při vaření, pyrolytické samočištění u trub, technologie chlazení trouby, přihrádka s nulovou zónou 0-3 °C, automatické odvažování náplně u praček, v neposlední řadě inteligentní řady spotřebičů intellect.

Enc.Amb. generale Hte def 1 full

 

HISTORIE A ODKAZ
Značka je pojmenována po Edgaru Brandtovi, legendárním designérovi stylu Art Déco a umělci z počátku 20. století. Edgar Brandt se proslavil v roce 1921 jako tvůrce bronzového kahanu - plastiky věnované Neznámému vojáku. Tato byla odhalena v Paříži uprostřed Vítězného oblouku. V červnu 1956 Edgar Brandt navrhl do Versailleskému zámku v Paříži dvě překrásné zlacené brány pro La Grande Cour des Ambassadeurs, které byly zničeny během Velké Francouzské revoluce. Jeho firma zahájila výrobu domácích spotřebičů v padesátých letech minulého století. Započal tak vývoj vlastních vrchem plněných praček, chladniček a mandlů. Posléze se stává hlavní domácí značkou elektrospotřebičů ve Francii a stálou součástí francouzských domácností.

INOVACE BRANDT
Závazkem značky je předjímat očekávání trhu a aktivní přístup k novým trendům, díky čemu přispívá ke zlepšení každodenního života prostřednictvím důmyslných produktů:
1980 - uvedení na trh první indukční varné desky
1982 - uvedení na trh první trouby s pyrolytickým čištěním
1997 - vývoj technologie chlazení trouby
1999 - uvedení na trh indukční varné desky s Maxi zónou
2009 - technologie dávkování pracího prostředku E-dose
2011 - uvedení nové řady myček v energetické třídě A++
2012 - uvedení myček a praček s technologií Water Saver
2015 - uvedení úsporného cyklu pyrolytického čištění PYRO EXPRESS
2016 - uvedení nové řady spotřebičů intellect

Vystavovatel: ELMAX STORE a.s., www.elmax.cz