Na Bytové show 2019, ojedinělé přehlídce interiérů v našem regionu, uvidíte širokou nabídku více než 100 výrobních a obchodních firem na výstavní ploše 4 500 m2

Těžko hledat v dnešní době designově vyspělejší a inovativnější značku odsavačů par než je KLUGE. Úzce specializovaná právě na kuchyňské digestoře nabízí tato značka široký výběr provedení, které splní očekávání každého zákazníka.
Protože disponuje vlastním testovacím a certifikačním centrem, může vyladit své výrobky pro dosažení maximálních výkonů odtahu při nízké úrovni hlučnosti a spotřeby energie.
Image KOS9070BLG Edge Black upr 1 full
Nevšední design
Odsavače par Kluge přitahují pozornost novodobým designem a nebanální formou. Koncepce každého z těchto modelů rezonuje se současnými světovými trendy na poli designu kuchyňských spotřebičů tak, aby se mohly stát vhodným doplňkem i příslovečnou „třešničkou na dortu“ každé moderní kuchyně. Důkazem dobré práce mladého týmu designérů, který stojí za podobou těchto spotřebičů, je, mimo jiné, zisk prestižního ocenění „Red Dot Design Award 2013 product design/honourable mention“ pro odsavač FLASH.
Image KOS9080BLG Flash Black 1 full
Provedení
K výrobě odsavačů Kluge jsou užívány výhradně pečlivě vybrané materiály nejvyšší jakosti – ať už jde o nerezovou ocel, bílé či černé sklo. Důraz kladený na vynikající dílenské zpracování a péče o každý detail stojí za výlučnou pozicí značky na čele současné tržní nabídky. Funkčnost, diskrétní provoz, originalita zpracování a neobyčejný vzhled jsou klíčovými aspekty, o něž se opírá výjimečnost kuchyňských digestoří Kluge. Odsavače Kluge jsou ideální nabídkou těm, kteří dokážou ocenit vynikající úroveň zpracování, inovativnost produktu a design na světové úrovni.
Image KOV7000 5000IX Box Turbo 1 full

Výkon
Parametrem, kterým je poměřována kvalita výrobku, je ovšem především jeho výkon. Kuchyňské odsavače par Kluge, díky implementaci mnoha patentovaných technologických řešení, charakterizuje, zdobí a ctí nekompromisní výkon spojený s efektivním odváděním vzduchu. Ve srovnání s ostatními produkty na trhu charakterizuje motory těchto spotřebičů také výrazně nižší spotřeba elektrické energie.

Vystavovatel: ELMAX STORE a.s., www.elmax.cz